Další informace

  • Místo Plzeň
Co byste řekli, že je nejdrahocennějším českým pokladem? Takovým, na který jsou všechny šperky a cenné klenoty krátké? No přece tekuté zlato, náš nejoblíbenější nápoj, pivo. A víte, že pivem si můžete ozvláštnit i vaše víkendové výlety? A nemyslíme tím pár plechovek v batůžku, i když ty se také na výletě neztratí.

Další informace

  • Místo Luhačovice
Při relaxaci v Lázních Luhačovice myslí nejen na vaše tělo ale i na mysl! Nechte se okouzlit nejen architekturou, čistou přírodou a malebným okolím, ale i bohatým kulturním programem. Ani letos se v Lázních Luhačovice nudit nebudete. Co vše je pro vás připraveno?

Další informace

  • Místo Řásná, Vysočina
Kemp Řásná je v nádherné přírodě. Obtéká jej lesní potok, kolem je spousta mechu, luk, rybníků a cyklistických stezek. Je to tedy ideální kemp pro rodinnou dovolenou.

Další informace

  • Místo Ostrava
Ostrava byla už od dob Rakouska-Uherska pevně spojena s průmyslem. Těžba černého uhlí poznamenala město a celý kraj. V „ocelovém srdci republiky“ se dnes už netěží, více než 20 let úspěšně probíhá ekologické „uzdravování“. V současnosti má Ostrava své přírodní lokality, je i významným kulturním a historickým centrem.

Další informace

  • Místo Praha
Cestování může být pro někoho radostí a koníčkem. Kdo z nás by nechtěl navštívit exotické země, cizokrajné destinace, poznat jiné kultury. V dnešní době se dá cestovat téměř kamkoliv a jedinou otázkou je bezpečnost a finanční možnosti.
Žijeme v době, kdy se pojem elektrokolo stává mezi lidmi čím dál známějším.

Další informace

  • Místo Lipno nad Vltavou
Stále větší oblibě se těší rodinné dovolené v pronajaté chatě či chalupě. V dnešní uspěchané době mnozí z nás vyhledávají právě tento druh odpočinku.

Další informace

  • Místo Krkonošský národní park
Krkonoše vám chystají úchvatnou podívanou každý den jinou. Avšak i nástrahy jsou každý den jiné. Vysoké hory mohou být nebezpečné. Jen v Tatrách zemřelo kolem Silvestra 5 lidí. Není problém zahynout ani v Krkonoších. K horám je nutno přistupovat s pokorou a respektem. Každou hodinu může být situace jiná. V zimě i v létě.

Další informace

  • Místo praha 1
Morava je země zaslíbená vínu. Tomu se zde daří díky příznivému klimatu i vhodnému složení půdy. Tradici zde mají i jízdní kola, vždy bývala a ještě jsou jedním z hlavních dopravních prostředků našich vesnic.

Další informace

  • Místo Bojkovštejn
Boskovštejn je vesnička jen pár kilometrů severně od Jevišovic na Znojemsku. Je ukotvená v dolině mezi mírnými pahorky, které jsou poseté políčky, pastvinami a lesy. Přestože je Boskovštejn stále tak trochu opomíjeným cílem turistů, chceme vám ukázat, proč stojí za návštěvu a proč právě na podzim.
Беспроигрышный Олимп Трейд https://olymptraderus.ru.