Další informace

  • Místo Česká republika
Cestování je neodmyslitelnou součástí našich životů, v zimě v létě balíme kufry a odjíždíme z domova za sportem, za poznáním nebo jen za odpočinkem a relaxací. Překvapivě velké procento z nás ale odjíždí do zahraničí, aniž by si sjednalo cestovní pojištění.

Další informace

  • Místo Český Krumlov
Přinášíme vám tip na rodinný výlet do Klášterů Českého Krumlova, kde probíhá jedinečná interaktivní expozice ze života našich předků. A děti vezměte s sebou!

Další informace

  • Místo Zlín
Vydejte se s námi do Zlína ve stopách slavné obuvnické tradice. Prohlédněte si muzeum obuvi, slavnou Baťovu vilu, továrnickou kancelář ve výtahu nebo si vychutnejte jedinečný výhled ze střechy mrakodrapu na továrnický areál a funkcionalistickou městskou architekturu Zlína.

Další informace

  • Místo Praha - Žižkov
Vydejte se s námi za poznáním místa, které je právem nazýváno pražským Montmartre. Bohémská čtvrť plná nočního života, umělců, kaváren a barů, která nese název vojevůdce Jana Žižky, který před téměř 700 lety na tomto místě vyhrál nad vojsky křižáků. Žižkov – milovaný i zatracovaný.

Další informace

  • Místo Praha, Holešovice
Praha jinak – s moderním uměním a bez spěchu. Alternativní tvář Prahy. Kromě tradičních míst jako je Karlův most, Hradčany, Vyšehrad, které určitě stojí za navštívení, jsme pro vás připravili i pár míst a tipů, kam v si v Praze zajít, pokud nehodláte spěchat a prodírat se mezi turisty.

Další informace

  • Místo Dolní Kounice
Lákají vás místa s hlubokou historií? Místa, kde je stále přítomen genius loci? Vydejte se s námi do tajuplného kláštera Rosa coeli do Dolních Kounic na jižní Moravě a zakuste mystickou atmosféru nejstaršího ženského kláštera v Čechách doslova na vlastní kůži.

Další informace

  • Místo Stráž pod Ralskem
Experimentujete rádi? Co třeba neobvyklé chutě zmrzliny? Máme pro vás skvělý tip. Vyzkoušejte nové příchutě kopečkové zmrzliny! Nedáte dopustit na svíčkovou s pivem nebo raději koprovku? Ano, i tyto ingredience dnes můžete ochutnat ve zmrzlině.
Jedinečné umělecké dílo s originální architekturou a sochařskou výzdobou je uměleckou perlou z období konce baroka v českých zemích. 2010 byl prohlášen hřbitov ve Střílkách národní kulturní památkou. Seznamte se s námi blíže s tímto barokním skvostem, který láká každý rok stovky turistů nejen z České republiky, ale také spousty obdivovatelů historie a architektury z Německy, Belgie, Rakouska či Slovinska.

Další informace

  • Místo Kamenice nad Lípou
Pokud se zrovna rozhodujete, jak si užít hodnotný den se svou rodinou a hlavně se svými dětmi, vydejte se na výlet do zážitkového parku Fábula v Kamenici nad Lipou. Celá Vaše rodina zde má možnost strávit celodenní výlet plný interaktivní zábavy. Nebudete se ani chvilku nudit a vyzkoušíte si svou zručnost a důmysl.
Pro každý druh dovolené se hodí jiné cestovní zavazadlo. Je tedy dobré vědět, jak vybrat ten správný cestovní kufr s kolečky. Pokud se chystáte na krátkou služební cestu, jistě vám postačí příruční cestovní kufr. Jestliže se chystáte na rodinnou dovolenou, jistě je vám jasný, že budete potřebovat opravdu hodně věcí a tím pádem i velký kufr. Cestovní kufry se často vyrábějí v různých velikostech a tvoří tak sadu. Pokud tedy zjistíte, že vámi vybraný kufr splňuje všechny vaše požadavky, můžete si pořídit ještě jeden menší pro vaše děti.
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org