Další informace

  • Místo Česká republika
Známe to všichni. Zaplatíme si vysněnou dovolenou, jenže tím s dovolenou spojené výdaje rozhodně nekončí. Je nutné si pořídit spoustu nových věcí, abychom jednak před ostatními nevypadali jako otrhanci, ale abychom si i doplnili šatník nebo sportovní výbavu o ty věci, které zkrátka právě vůbec nemáme. A jak na to, abychom se úplně nezruinovali, a přitom ani nenakupovali levné šunty?

Další informace

  • Místo Malá Úpa
Váháte, kam se vydat za aktivní dovolenou uprostřed skutečné přírody, zdravým ovzduším, dobrodružstvím i blahodárným klidem? Odpověď je jasná, do Malé Úpy! Ale pozor, Malá Úpa je návyková! Kdo sem jednou přijede, nejezdí jinam.

Další informace

  • Místo Petrohrad
Druhé největší město Ruské federace bylo založeno roku 1703 carem Petrem Velikým na řece Něvě a na břehu Finského zálivu, což je součást Baltského moře. V letech 1712 až 1917 (s výjimkou roků 1728 - 32) byl Petrohrad hlavním městem Ruska. Původní název Sankt-Petěrburg byl v dobách Sovětského svazu nahrazen jménem Leningrad, ale od roku 1991 je to opět Sankt-Petěrburg (česky Petrohrad). V Petrohradu žije více než 5 milionů obyvatel a je to jeden z nejvýznamnějších ruských přístavů. Hlavním turistickým lákadlem Petrohradu jsou hlavně památky na jeho slavnou historii.

Další informace

  • Místo Baleárské ostrovy
Na pobyt v příjemném počasí není nutné čekat až do léta. Sluneční paprsky nás mohou už na jaře zahřát v tradičních evropských prázdninových destinacích, jako je Chorvatsko, Řecko i Itálie, zkusit ale můžeme i místa méně známá. Dovolenou můžeme pojmout netradičně, třeba ji strávit na lodi. Cenově vyjde podobně jako pobyt v hotelu a rezervace lodi online i s kapitánem je velmi jednoduchá. Kam se vydat?

Další informace

  • Místo Velké Popovice
Marně hledáte v nabídce víkendových akcí takovou, kde by si „to své“ našel každý člen rodiny? Vydejte se v sobotu 21. dubna na pochod Krajinou barona Ringhoffera, který kombinuje procházku svěží jarní přírodou s návštěvou velkopopovického pivovaru.

Další informace

  • Místo Česká republika
Cestování je neodmyslitelnou součástí našich životů, v zimě v létě balíme kufry a odjíždíme z domova za sportem, za poznáním nebo jen za odpočinkem a relaxací. Překvapivě velké procento z nás ale odjíždí do zahraničí, aniž by si sjednalo cestovní pojištění.

Další informace

  • Místo Český Krumlov
Přinášíme vám tip na rodinný výlet do Klášterů Českého Krumlova, kde probíhá jedinečná interaktivní expozice ze života našich předků. A děti vezměte s sebou!

Další informace

  • Místo Zlín
Vydejte se s námi do Zlína ve stopách slavné obuvnické tradice. Prohlédněte si muzeum obuvi, slavnou Baťovu vilu, továrnickou kancelář ve výtahu nebo si vychutnejte jedinečný výhled ze střechy mrakodrapu na továrnický areál a funkcionalistickou městskou architekturu Zlína.

Další informace

  • Místo Praha - Žižkov
Vydejte se s námi za poznáním místa, které je právem nazýváno pražským Montmartre. Bohémská čtvrť plná nočního života, umělců, kaváren a barů, která nese název vojevůdce Jana Žižky, který před téměř 700 lety na tomto místě vyhrál nad vojsky křižáků. Žižkov – milovaný i zatracovaný.

Další informace

  • Místo Praha, Holešovice
Praha jinak – s moderním uměním a bez spěchu. Alternativní tvář Prahy. Kromě tradičních míst jako je Karlův most, Hradčany, Vyšehrad, které určitě stojí za navštívení, jsme pro vás připravili i pár míst a tipů, kam v si v Praze zajít, pokud nehodláte spěchat a prodírat se mezi turisty.